TANITIM

      Her bina sahibi ve müteahhit, binasının sağlam, kaliteli ve konforlu olmasını ister; Ama bunları yaparken de maliyetini düşük tutmaya çalışır. LiwaHARÇ tüm bu istekleri karşılayan; usta ve kalfa alışkanlıklarına uygun ve kolay uygulanan, yüksek teknolojiye sahip yeni nesil
sıva-harç katkıları ve su yalıtım ürünleri ailesidir...

Mevcut binalariçin kolaylıkla uygulanan, uygun maliyetli ve çok etkili su-nem yalıtım ürünleri sunan LiwaHARÇ; Şantiyelerde ise "yapılan her türlü harç” için, çimentoya mükemmellik kazandıran ve uygulama sorunlarını ortadan kaldıran bir katkı          ailesidir.
Yapılacak harca uygun olan LiwaHARÇ ürünü Çimento ve kum ile karıştırılır, başka bir malzeme eklenmesi gerekmez. 

LiwaHARÇ’ın Çimento üzerine yaptığı olumlu etkilerle, harçları mükemmel hale getiren ürünlerine uygulayıcılar, “ÇİMENTO DOSTU LiwaHARÇ” adınıtaktı.
Tam müşteri memnuniyeti ile yüzlerce şantiyede kullanılan LiwaHARÇ ürünleri; Hem mükemmel harç kalitesi, hem de müteahhit ve taşaronlar için harç maliyetinde ciddi bir ekonomi sağlanmış oluyor. 

Her şantiyede kum ve çimento zaten var. Çimento torbaları üzerinde de üretim tarihi yazılıdır. Böylece ana bağlayıcı çimento, taze olarak kullanılabilir. Harcın mükemmelliğini ve uzun süre dayanıklılığını sağlayan en önemli unsurlarından biri de budur. LiwaHARÇ ürünleri,yaklaşık 11 ay süren ve çeşitli uzmanların uzun değerlendirmeleri sonucunda, alternatiflerine göre kolay uygulanabilirlik, bina yükünü hafifletmesi, elastikiyet, yüksek tutuculuk özelliği, su almayı önlemesi gibi teknik özelliklerinin yanı sıra; Şantiyelerde sağladığı maliyet avantajını yani Türk ekonomisine katkısını da sağlamıştır.